Borneo
Ontdek My Nature Resort: logeren in het regenwoud van Borneo
Verblijven in My Nature Resort betekent wakker worden met zingende vogels en de geur van tropisch regenwoud. Hier logeer je in sfeervolle houten bungalows op palen, naast een van ’s werelds oudste tropische regenwouden: het Sepilok regenwoud in Sabah. Vanaf je eigen veranda spot je vliegende eekhoorns en geniet je in alle rust van Borneo’s groene oase.
Dit artikel is samengesteld door Julia, reisspecialist bij Undiscovered. De info in dit artikel is gebaseerd op een recent bezoek aan Borneo. Alle details My Nature Resort zijn persoonlijk geverifieerd.
De accommodatie My Nature Resort in het kort:
- Locatie: direct naast het Sepilok regenwoud, en op 2 km afstand van de orang-oetan en honingberenopvang;
- Geschikt voor: natuurliefhebbers en avontuurlijke gezinnen, vanwege de ruime kamers en mogelijkheid tot nieuwe ontdekkingen in de buurt;
- Staat bekend om: de 300 meter lange loopbrug en zonneterras waar je vliegende eekhoorns en kleurrijke vogels spot.
De houten bungalows van My Nature Resort
Bij My Nature Resort verblijf je in één van de 28 houten bungalows, waarbij je vanaf het balkon uitkijkt op het groene regenwoud. Naast de ruime familiekamers biedt het resort ook speciale bungalows aan die zijn aangepast voor mensen met een beperking. Na een dag vol nieuwe ontdekkingen duik je in het verfrissende zwembad, geniet je van een uitgebreid buffet in het restaurant of spot je kleurrijke vogels en vliegende eekhoorns vanaf de 300 meter lange loopbrug.
Wist je dat je verblijf bijdraagt aan de lokale gemeenschap? My Nature Resort is eigendom van Si Tours en zij hebben diverse projecten in de regio. Zo worden basisscholen voorzien van schoolspullen, homestays geholpen met matrassen, bomen geplant en wordt de vis direct gekocht bij lokale vissers. Jouw verblijf draagt positief bij aan de welvaart van de lokale bevolking.
Dichtbij de wildernis rond My Nature Resort
My Nature Resort is ideaal als je het oude regenwoud wilt ontdekken. Met tochten naar het Rainforest Discovery Centre, mysterieuze grotten en op slechts 2 kilometer afstand met de gratis pendelbus de Sepilok Orang Utan Rehabilitation Centre en Sun Bear Conservation Centre. Zo heb je veel te ontdekken tijdens je rondreis door Borneo. De avond sluit je af met een begeleide tocht in het donkere regenwoud waarbij je dieren zoals de zeldzame plompe lori, verschillende insecten en kleurrijke kikkers spot.
Vraag een reisvoorstel met verblijfmogelijkheden bij deze accommodatie aan bij reisspecialist Julia.
Veelgestelde vragen over My Nature Resort in Borneo
Jazeker, My Nature Resort is ook geschikt voor gezinnen met kinderen vanwege de familiekamers. Verder is er ook veel te ontdekken in de omgeving en een groot zwembad om in te plonzen.
Vanuit My Nature Resort gaat een gratis pendelbus die je binnen enkele minuten bij de ingang van Sepilok Orangutan Rehabilitation Centre brengt. Hiernaast ligt het Sun Bear Conservation Centre, waar je honingberen ziet.
Ja, My Nature Resort is toegankelijk voor reizigers met een beperking. Er zijn speciale bungalows aangepast voor mensen met een beperking. Het resort ligt op een vlakke ondergrond, waardoor je eenvoudig met de rolstoel over het resort gaat. De houten loopbrug is echter gedeeltelijk een trap, waardoor je met een rolstoel niet het hele pad af kan gaan maar wel een groot gedeelte ervan.
Start vandaag nog met het plannen van je reis naar Borneo
Neem contact met ons op voor een op maat gemaakte reis naar Borneo